Menu Zamknij

Usługi dezynfekcji biur

Aktualnie świat stacza walkę z pandemią SARS-COV2. Pandemia, ta uświadomiła większości społeczeństwu z jakim zagrożeniem stykamy się na co dzień. Nie tylko wirusy wywołują choroby oraz pandemie. Wywołują ją również bakterie oraz mikroorganizmy, grzyby oraz pleśń. Biura są ich największym skupiskiem. W biurach kontakt ma ze sobą najwięcej ludzi, którzy przenoszą mikroorganizmy na ciele, ubraniach, jedzeniu, a także zostawiają je na klamkach, drzwiach i przyciskach.

Aby biuro było czyste nie wystarczy przetrzeć je szmatką. Powinno się je przemyć środkiem dezynfekującym lub czyszczącym, który gwarantuje 100% skuteczności w walce z bakteriami.

Do dezynfekcji używamy:

Podczas  sprzątania biura przecieramy wszystkie dostępne miejsca środkami dezynfekującymi (biurka, blaty, szafki, sprzęt).

 

Jako profesjonalna firma sprzątająca oferujemy Państwu dezynfekcję biur. Zdezynfekowane zostaną nie tylko biurka, ale także cały sprzęt, szafy, szuflady, wentylacja, podłogi, wszystkie elementy znajdujące się w pomieszczeniu.

Dezynfekcja biur, to nie tylko korporacje, salony samochodowe, biura księgowe, etc. to także szkoły, przedszkola, żłobki. Czyli miejsca, gdzie dzieci roznoszą najwięcej bakterii i wirusów.

Dezynfekcja zalecana jest również w sklepach spożywczych, magazynach, aptekach.