Menu Zamknij

Usługi sprzątania domów jednorodzinnych

Życie codzienne jest coraz bardziej intensywniejsze. Praca zajmuje więcej czasu, zakupy, odrabianie z dziećmi zadań domowych, przyrządzanie posiłków i nagle nie ma czasu na sprzątanie, a często nawet i siły oraz ochoty. Sprzątaniem nie należy się martwić. My to zrobimy za Państwa.

Jako profesjonalna firma sprzątająca  poradzimy sobie z dokładnym wysprzątaniem i uporządkowaniem Państwa domów. Wszelkie plamy i brud, które dzieci zostawiły zostaną wyczyszczone tak, że nie pozostanie po nich żaden ślad. Pozbędziemy się pozostawionego futra kota na poduszczę czy sierści psa na dywanie.

Pleśń oraz grzyb na płytkach w łazience zostaną wyczyszczone, a z armatury zniknie kamień i osad. Dzięki temu będą mieli Państwo więcej czasu na spędzanie go z najbliższymi oraz na odpoczynek. Także nie zaskoczą Państwa żadni niezapowiedziani goście.

To co gwarantujemy:

  1. SOLIDNE USŁUGI – PERFEKCYJNIE POSPRZĄTANY DOM – dzięki dobrze dobranym środkom czystości specjalnie spersonalizowanych pod kątem Państwa mebli, podłóg, okien czystość jest zachowywana przez dłuższy czas. Sprzęt jakim dysponujemy dokładnie radzi sobie z pozbywaniem się kurzu oraz brudu. Nasza profesjonalna ekipa dotrze do najmniejszych zakamarków domu. Dzięki temu pozbędą się Państwo potencjalnych roztoczy oraz innych alergenów.
  2. PROFESJONALNA EKIPA SPRZĄTAJĄCA – osoby sprzątające Państwa dom są wykwalifikowane w swoim zawodzie. Działają skutecznie oraz mają wiedzę na temat środków czystości, które używają. Jest to gwarancja, że Państwa meble, dywany, płytki, podłogi, etc. nie zostaną uszkodzone przez chemię.
  3. UCZCIWOŚĆ – nasza firma działa na krakowskim rynku już od wielu lat i cieszy się ogromnym zaufaniem wśród swoich klientów. Żaden z naszych pracowników nigdy nie był karany za kradzież.
  4. POLISA UBEZPIECZENIOWA – jesteśmy profesjonalną firmą świadczącą usługi z zakresu sprzątania. Jednak jesteśmy także ludźmi. Czasem może dojść do wypadku i przez nieuwagę zostanie rozbite lustro czy przerysowany mebel. Dlatego też posiadamy polisę odpowiedzialności cywilnej, która gwarantuje wypłatę odszkodowania w przypadkach uszkodzeń przedmiotów przez naszych pracowników.